Služby

KUCHYŇSKÉ A KOUPELNOVÉ DESKY i další produkty

Luxus, který si můžete dovolit

Krásný design kamenných kuchyňských a koupelnových desek uchvátí všechny vaše návštěvy. Především bude ale každý den dělat radost vám a vaší rodině, a to klidně po celé generace. Přírodní kámen má totiž opravdu vysokou odolnost a trvanlivost. Navíc je to naprosto originální materiál – na každém kusu kamene je jiná, neopakovatelná kresba přírody. Díky kamenictví Vrabec se tak můžete těšit z dokonalého, ušlechtile krásného kusu přírody přímo u sebe doma.

Užitek, který si zasloužíte

Kuchyňské desky či sprchové kouty z kamene vás potěší nejen svou krásou, ale také maximální praktičností. V kuchyni můžete na deskách z kamenictví Vrabec bez obav krájet, naklepávat řízky, stavět horké hrnce i pokličky… tato pracovní plocha zůstane stále tak lesklá a krásná jako na začátku.

Jednoduchá údržba vám ušetří čas. Kamenné desky, umyvadla a vaničky se lehce umývají, stačí na ně teplá voda. V kuchyni silnější zašpinění snadno odstraníte nožem. V koupelně zase oceníte, že kamenný materiál snižuje vznik bakterií.

Krásu interiéru ještě zvýrazníte kamennými doplňky

Skvělé vlastnosti přírodního kamene můžete využít i s vhodnými doplňky. Vyrobíme pro vás paličky, válečky nebo například popelníky. Takové maličkosti se výborně hodí i jako dárek pro někoho, kdo pro svůj domov už výhody kamene objevil.

Objednejte si v kamenictví Vrabec:

Postaráme se samozřejmě i o montáž a dopravu na místo. Prohlédněte si naše realizované zakázky.

Hledáte kamenictví Benešov nebo kamenictví Vlašim?

Sídlíme v blízkých Břežanech a rádi přijedeme přímo za vámi. Domluvíme se na místě a dozvíte se hned i cenu a termín vyhotovení práce.

POMNÍKY, HROBY, PAMÁTNÍKY

Důstojná vzpomínka na vaše blízké

Odolnost, trvanlivost a ušlechtilý vzhled dělají z kamene ideální materiál i pro hrobovou architekturu. Pomníky a památníky tak zůstanou důstojné a krásné po dlouhou dobu. V kamenictví Vrabec pro vás kvalitně vyrobíme krásné urnové hroby, jednohroby (k uložení jedné rakve) i dvouhroby (pro dvě rakve).

Kompletní péče o hroby a památníky

Ulehčujeme vám starosti s pomníky i hroby. Zařídíme pro vás kompletní rekonstrukci hrobky i renovaci památníků. Čistíme i pískujeme kámen, také vyrábíme lampy, vázy a další doplňky, které hrobu dodají zajímavější vzhled. Staráme se o pomníky v Benešově, ale i Vlašimi a širokém okolí Břežan.

Objednejte si v kamenictví Vrabec:

Podívejte se na výběr z naší kvalitní práce: pomníky Benešov

Petr Vrabec
GSM: +420 606 124 926
Břežany 73 ( na návsi ), 257 44 Netvořice

naplánovat trasu